----- PAGINA PRINCIPALA -----
Aduna cat mai multi utilizatori pe forum si poti deveni moderator.
Lista Forumurilor Pe Tematici
----- PAGINA PRINCIPALA ----- | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ----- PAGINA PRINCIPALA -----

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andrum94
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
27 - 80 ani
----- PAGINA PRINCIPALA ----- / = Aberatii = / Daca viata ar fi ca in filmele porno...  
Autor
Mesaj Pagini: 1
demarco
Administrator

Din: PITESTI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314
Dacă viaţa ar fi ca în filmele porno toţi bărbaţii ar fi la fel de dotaţi ca poneii. Femeile ar avea un IQ din două cifre, mai mic decât circumferinţa pieptului în centimetri, şi unghii pentru care le-ar invidia şi Freddy Kruger. ÃŽn plus, toate ar fi nimfomane. Fără excepţie. Chiar şi tocilarele s-ar transforma în vampe sexuale după ce şi-ar da jos ochelarii şi şi-ar despleti părul. Şi bărbaţii tocilari şi-ar putea-o trage cât ai zice peşte. De exemplu, ar merge pe stradă şi o blondă focoasă cu sânii mari, unghii roşii de 5cm, şi o fustă micro mini (fără chiloţi) s-ar apleca să ridice revista de modă care îi căzuse din mână. Bineînţeles că nu ar avea absolut nimic împotrivă dacă un străin cu păr unsuros îmbrăcat cu un tricou vechi şi decolorat cu Star Trek şi-ar da jos pantalonii şi şi-ar insera organul umflat în vaginul ei prelubrifiat (o coincidenţă foarte convenabilă.

Bărbaţii nu ar avea nici o problemă să-şi menţină erecţia ore în şir, indiferent de numărul actelor încheiate. Toată lumea ar pune muzică instrumentală de proastă calitate când ar face sex. Nu cunosc motivul. Viaţa în general ar fi prost luminată şi totul ar suna de parcă ai vorbi într-o oală. Şi aşa nu e frumos să vorbeşti cu gura plină, aşa că uitaţi ultimul punct de vedere.

Ar fi o nimica toată să aduni trei sau patru femei cărora le place la nebunie să întreţină relaţii sexuale anale şi orale cu grupuri mari de străini, dar aproape imposibil să găseşti pe cineva cu care să poţi purta o conversaţie inteligentă.

Femeilor li s-ar părea atractiv Ron Jeremy. Ron Jeremy ar fi peste tot pe unde ai merge. Dacă ai merge la bunică-ta de sfântul Andrei, Ron Jeremy ar fi acolo. Crezi că l-o fi lăsat singur cu puiul umplut ce tronează pe tava din mijlocul mesei? Mai bine ţi-ai comanda o pizza, dar nu te mira dacă va fi Calzone şi livrată de Ron Jeremy.

Nimic nu ar fi introdus în orificiul corect. Dacă ai merge la un restaurant ai observa că lumea are mâncare în mână şi pe faţă, dar doar accidental ar mai ajunge ceva în gură. Ceea ce ar lăsa cavităţile bucale pregătite pentru organele reproductive ale străinilor din jur. Ca atare, rasa umană ar dispărea după o singură generaţie, pe motiv că sperma stropită pe cur, faţă şi ţâţe are foarte mici şanse să găsească drumul către tuburile falopiene.

Dacă ar fi ca în filmele porno, viaţa ar fi cretină. Nimic nu ar avea sens, şi toate acţiunile şi deciziile s-ar reduce la dorinţa cuiva de a-i fi lustruit puţin bastonul. Hmm... viaţa este deja ca în filmele porno.


_______________________________________
...by maRco

pus acum 19 ani
   
ALBA K ZAPADA
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 49
la prima ne'am elibera de stres...dupa care si de probleme    

pus acum 18 ani
   
soryy
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
ar fii mult mai bine pt uni [b]

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la