----- PAGINA PRINCIPALA -----
Aduna cat mai multi utilizatori pe forum si poti deveni moderator.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
----- PAGINA PRINCIPALA ----- | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ----- PAGINA PRINCIPALA -----
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ana Maria 25 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 68 ani |
|
SIR_Luka
Administrator
 Din: PITESTI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
|
|
Francezii au făcut niste săpături arheologice si au găsit la vreo 3m adâncime resturi de fire de cupru. După ce au fost cercetate cu atentie de oameni de stiintă, s-a tras concluzia că strămosii francezilor, Galii, puseseră la punct o retea de telefonie subterană. La această neasteptată veste, nemtii, ca să nu rămână mai prejos, au început si ei să sape. Si pe la 7m adâncime au găsit niste resturi de sticlă de unde, după alte cercetări, au ajuns la concluzia că strămosii lor, Gotii, puseseră la punct o retea subterană de fibre optice. Românii au început si ei să sape mai mult si nu au găsit nimic. Asa că au ajuns la concluzia că dacii aveau telefoane mobile
_______________________________________ Number ONE
|
|
| pus acum 19 ani |
|