----- PAGINA PRINCIPALA -----
Aduna cat mai multi utilizatori pe forum si poti deveni moderator.
Lista Forumurilor Pe Tematici
----- PAGINA PRINCIPALA ----- | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ----- PAGINA PRINCIPALA -----

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ana Maria 25 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 68 ani
----- PAGINA PRINCIPALA ----- / = Aberatii = / Tehnologia axista in Romania inca de pe vremea dacilor....by Luka  
Autor
Mesaj Pagini: 1
SIR_Luka
Administrator

Din: PITESTI
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 115
Francezii au făcut niste săpături arheologice si au găsit la vreo 3m adâncime resturi de fire de cupru. După ce au fost cercetate cu atentie de oameni de stiintă, s-a tras concluzia că strămosii francezilor, Galii, puseseră la punct o retea de telefonie subterană.
La această neasteptată veste, nemtii, ca să nu rămână mai prejos, au început si ei să sape. Si pe la 7m adâncime au găsit niste resturi de sticlă de unde, după alte cercetări, au ajuns la concluzia că strămosii lor, Gotii, puseseră la punct o retea subterană de fibre optice.
Românii au început si ei să sape mai mult si nu au găsit nimic. Asa că au ajuns la concluzia că dacii aveau telefoane mobile


_______________________________________
Number ONE

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la